Infolinia: 0 801 62 62 84
promocje
Znajdź partnera:
Konsultant online:
travelbook

Informacje dla Organizatorów Turystyki

Strona główna    Informacje dla Organizatorów Turystyki

15 sierpnia 2012 wprowadzamy długo oczekiwaną nową wersję systemu rezerwacji SART VITRUVIUS, która charakteryzuje się znacznie polepszoną wydajnością oraz nowymi możliwościami i integracją z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi, które będziemy wdrażali Organizatorom Turystyki do końca bieżącego roku.

Wprowadziliśmy system lojalnościowy Loyalty System dla biur podróży, który charakteryzuje się bardzo nowoczesnymi metodami marketingu i stanowi ogromny potencjał pozyskania większej sprzedaży dla Biur Podróży pracujących w systemie SART.

Za dokonane rezerwacje Organizatorów Turystyki SART zintegrowanych w systemie  rezerwacji Merlinx Agencje Turystyki otrzymują również gratyfikacje w postaci punktów: 1 zł obrotu przez system rezerwacji Merlinx daje 1 punkt w systemie lojalnościowym Loyalty System.

Prowadzimy również rozmowy handlowe, aby system Merlinx wynagradzał dodatkowymi punktami lojalnościowymi agencje turystyczne, które pracują wyłącznie w systemie Merlinx za rezerwacje dokonane do Organizatorów systemu SART przez tych agentów.

W miesiącu sierpień przeznaczamy dla Agencji Turystycznych 262.000 punkty, którymi będą mogły dokonać płatności za wycieczki oferowane przez Organizatorów Turystyki. Organizatorzy będą mogli wykorzystać otrzymane punkty w systemie SARTWEB na zapłatę usług wykonywanych przez system SARTWEB. Mamy nadzieję, że płatności punktami będą wkrótce bardzo popularne i umożliwią bliższą współpracę pomiędzy Biurami Podróży w sposób online, zwłaszcza za mikropłatności i nietypowe usługi.

Dla przykładu Agencja Turystyczna otrzymała od systemu rezerwacji SART 10000 punktów za bardzo dobre wyniki w sprzedaży w miesiącu lipiec. Ta Agencja Turystyczna nie wybrała żadnej nagrody i postanowiła spieniężyć punkty płacąc tymi punktami specjalnymi u Organizatora Turystyki 10000 punktów. 10000 punktów to 10000 groszy, czyli 100 zł.

Dzięki wprowadzeniu systemu lojalnościowego dla Organizatorów Turystyki mamy do zaoferowania bardzo nowoczesny system badań marketingowych w oparciu o współpracujące Agencje Turystyczne. Jakie działania mogą Państwo prowadzić? Przede wszystkim wynagradzać agenta za konkretne ustalone działania np.:
- przeczytaj moją ofertę last minute, a otrzymasz 100 punktów specjalnych
- napisz mi komentarz do naszej wycieczki, a otrzymasz 150 punktów specjalnych
- wyślij mi informację, jeśli miałeś klienta zainteresowanego naszą ofertą 100 punktów specjalnych
- wyślij mi informację, jakie pytania zadawał klient do naszej oferty 300 punktów specjalnych
- zostań naszym fanem na facebooku 400 punktów specjalnych
- odwiedź naszą stronę codziennie rano i zobacz nasze aktualności 50 punktów specjalnych ze wejście
- zadzwoń na nasz numer SIM-SART a otrzymasz 50 punktów specjalnych

Są to oczywiście przykłady możliwości i działań marketingowych.
Państwu – Organizatorom Turystyki zostawiamy wybór i możliwości, które możecie sobie rozwijać w dowolny sposób, dowolnie skalowalny, ustalony z Organizatorem systemu lojalnościowego Loyalty System.

Komentarze

26.05.2013, o 22:45, Ksawery Sarnecki napisał(a): Dziękuję za system spienieżania:)
Mam nadzieję na możliwość zdobywania punktów zwykłych w większym zakresie:)

28.04.2013, o 14:13, Ksawery Sarnecki napisał(a): Jaki jest system spieniężania punktów?
Czy tak samo działa indywidualnie?

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz musisz się najpierw zalogować.
Trwa ładowanie
Ruszyła strona systemu Loyalty System - loyaltycard!
Bony podarunkowe, bony turystyczne, bony żywieniowe - wybierz i zamów dla siebie, dla swoich pracowników!
Skorzystaj z naszych promocji - odwiedź stronę 'Promocje'
Pamiętaj o zapoznaniu się z Regulaminami korzystania z kart!
Masz pomysły, sugestie - napisz do nas: biuro@loyaltysystem.pl